PROJEKTY 2023-09-25T20:06:41+00:00

Plynutí

Karolina Beyond – intuitivní zpěv, hudba
Tomáš Prokopič – hudba, klávesy, aranže, master
Simona Amiridu, Vratislav Kocourek – fotografie
Facebooková stránka Plynutí

CD Plynutí tvoří nadčasově krásná hudba s hlubokým duchovním přesahem. Někdy vás vynese vysoko nad oblaka a do vzdálených koutů vesmíru, jindy zas ponoří do hlubin vaší duše. Autoři mají jedinečnou schopnost improvizovat a naladit se na přítomný okamžik – hudbu si předem nepřipravovali.  Skladby  vznikaly spontánně během jednoho roku jako improvizace na koncertech, v přírodě nebo ve studiu. V současné době duo nevystupuje. V roce 2020 změnil Tomáš svou identitu na Lenka Králová.

Když duše zpívá

Solový projekt Karoliny Beyond. Intuitivní zpěv, mantry, posvátné písně.

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Petr Piňos – kytara, aranže

Hudbu k projektu si můžete poslechnout a stáhnout na CD “Inner voice”.

Uslyšíte intuitivní písně Karoliny Beyond a posvátné písně různých kultur – mantry, písně z Taizé, indiánské s kytarovým doprovodem a aranžemi hudebníka a léčitele Petra Piňose. Intuitivní meditativní písně vycházejí z momentálního napojení na intuici. Posvátné písně svým opakováním zklidňují mysl, otevírají srdce a přinášejí do duše harmonii a klid.

Elements

Harmonizující hudebně taneční představení s videoprojekcí.

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Petr Piňos – hudba, kytara, aranže
Mirka Papájiková – tanec, videoprojekce

Hudbu k projektu si můžete poslechnout a stáhnout na CD “Inner voice”.

Dvě ženy a jedno niterné vyprávění o přirozenosti, o živlech v nás jako zdrojích nekonečné životní inspirace a toho, co nás přesahuje, co nám dává sílu být sami sebou a tvořit.Podmanivý živý zpěv a reprodukovaná hudba propojené s tancem živlů.