PROJEKTY 2022-12-29T17:15:49+00:00

Plynutí

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Tomáš Prokopič  – hudba, klávesy, aranže, mastering
Simona Amiridu, Vratislav Kocourek – fotografie
www.plynuti.cz

Facebooková stránka

Soundcloud

Karolina s Tomášem společně tvoří  nadčasově krásnou hudbu s hlubokým duchovním přesahem. Někdy vás vynese vysoko nad oblaka a do vzdálených koutů vesmíru, jindy zas ponoří do hlubin vaší duše.

Spolupracují spolu od září 2015. Mají jedinečnou schopnost improvizovat a naladit se na přítomný okamžik jak při živých vystoupeních, tak při tvorbě ve studiu. Vystupují často na vernisážích, na festivalech, jsou zváni jako hosté meditačních kempů, nahrávají živě na různých místech – v kostele, v přírodě, doma.

Skladby na jejich prvním společném albu Plynutí (2016) vznikaly spontánně během jednoho roku jako improvizace na koncertech, v přírodě nebo ve studiu.

V roce 2020 změnil Tomáš svou identitu na Lenka Králová.

Když duše zpívá

Solový projekt Karoliny Beyond. Intuitivní zpěv, mantry, posvátné písně.

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Petr Piňos – kytara, aranže

Hudbu k projektu si můžete poslechnout a stáhnout na CD “Inner voice”.

Uslyšíte intuitivní písně Karoliny Beyond a posvátné písně různých kultur – mantry, písně z Taizé, indiánské s kytarovým doprovodem a aranžemi hudebníka a léčitele Petra Piňose. Intuitivní meditativní písně vycházejí z momentálního napojení na intuici. Posvátné písně svým opakováním zklidňují mysl, otevírají srdce a přinášejí do duše harmonii a klid.

Elements

Harmonizující hudebně taneční představení s videoprojekcí.

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Petr Piňos – hudba, kytara, aranže
Mirka Papájiková – tanec, videoprojekce

Hudbu k projektu si můžete poslechnout a stáhnout na CD “Inner voice”.

Dvě ženy a jedno niterné vyprávění o přirozenosti, o živlech v nás jako zdrojích nekonečné životní inspirace a toho, co nás přesahuje, co nám dává sílu být sami sebou a tvořit.Podmanivý živý zpěv a reprodukovaná hudba propojené s tancem živlů.