PROJEKTY 2021-01-16T18:35:17+00:00

Plynutí

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Tomáš Prokopič  – hudba, klávesy, aranže, mastering
Simona Amiridu, Vratislav Kocourek – fotografie
www.plynuti.cz

Facebooková stránka

Soundcloud

Karolina s Tomášem společně tvoří  nadčasově krásnou hudbu s hlubokým duchovním přesahem. Někdy vás vynese vysoko nad oblaka a do vzdálených koutů vesmíru, jindy zas ponoří do hlubin vaší duše.

Spolupracují spolu od září 2015. Mají jedinečnou schopnost improvizovat a naladit se na přítomný okamžik jak při živých vystoupeních, tak při tvorbě ve studiu. Vystupují často na vernisážích, na festivalech, jsou zváni jako hosté meditačních kempů, nahrávají živě na různých místech – v kostele, v přírodě, doma.

Skladby na jejich prvním společném albu Plynutí (2016) vznikaly spontánně během jednoho roku jako improvizace na koncertech, v přírodě nebo ve studiu.

V roce 2020 změnil Tomáš svou identitu na Lenka Králová.

Beyond memebranes

Meditativní audiovizuální projekt.

Karolina Beyond – zpěv
Petr Piňos – hudba
P. L.Kopecký – video projekce.

Hudbu k projektu si můžete poslechnout a stáhnout na CD “Inner voice”.

Uslyšíte autorskou hudbu Karoliny Beyond a Petra Piňose a posvátné písně různých kultur – indické mantry, africké, indiánské písně. Spojením všech prvků vznikl harmonický celek, který přináší jak intenzívní  smyslový zážitek, tak i zážitek na hlubších úrovních lidského vnímání.

Elements

Harmonizující hudebně taneční představení s videoprojekcí.

Karolina Beyond – zpěv, hudba
Petr Piňos – hudba, kytara, aranže
Mirka Papájiková – tanec, videoprojekce

Hudbu k projektu si můžete poslechnout a stáhnout na CD “Inner voice”.

Dvě ženy a jedno niterné vyprávění o přirozenosti, o živlech v nás jako zdrojích nekonečné životní inspirace a toho, co nás přesahuje, co nám dává sílu být sami sebou a tvořit.Podmanivý živý zpěv a reprodukovaná hudba propojené s tancem živlů.