CD 2023-03-20T16:11:05+00:00

 CD

Inner voice (2015)

Karolina Beyond – hudba, zpěv
Petr Piňos – kytara, aranže, mastering
Simona Amiridu – fotografie

Celkový čas: 50 min

CD Inner voice přináší harmonii, zklidnění, zážitek z jiných sfér. Je to niterná  hudba, která potěší Vaši duši.
Součástí CD  jsou autorské písně, které vás vtáhnou svou barevností a šířkou ( 1,2,4,5 ) a několik  posvátných písní z různých kultur světa (mantry, léčebné, rituální písně). Autorské písně vycházejí z vnitřního naladění v daném okamžiku a jsou ve vlastním Beyond jazyce.
Sametový hlas Karoliny Beyond ve spojení s hudbou Petra Piňose vytváří příjemný prostor, který zve k hlubšímu spočinutí, k zastavení, plynutí.

CD je v kartonovém digipacku.

Související projekty s videoprojekcemi – Beyond memebranes / Elements

  

Plynutí (2016)

Karolina Beyond – hudba, zpěv
Tomáš Prokopič – hudba, klávesy, aranže, mastering
Simona Amiridu, Vratislav Kocourek – fotografie
Facebook Plynutí

Celkový čas 68 min

Karolina s Tomášem společně tvoří  nadčasově krásnou hudbu s hlubokým duchovním přesahem. Někdy vás vynese vysoko nad oblaka a do vzdálených koutů vesmíru, jindy zas ponoří do hlubin vaší duše.

Spolupracují spolu od září 2015. Mají jedinečnou schopnost improvizovat a naladit se na přítomný okamžik jak při živých vystoupeních, tak při tvorbě ve studiu. Vystupují často na vernisážích, na festivalech, jsou zváni jako hosté meditačních kempů, nahrávají živě na různých místech – v kostele, v přírodě, doma.

Skladby na jejich prvním společném albu Plynutí (2016) vznikaly spontánně během jednoho roku jako improvizace na koncertech, v přírodě nebo ve studiu.

Více o CD a tvorbě Karolíny a Tomáše najdete na www.plynuti.cz.

  

Pokud se vám naše tvorba líbí a rádi naše skladby posloucháte, budeme moc rádi za finanční příspěvek dle vašeho uvážení. Budeme rádi za částku v jakékoli výši. Děkujeme!

číslo účtu:  670100-2214112648/6210